back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Banknoty – sklejać czy cerować?

  „Można nie wiedzieć, że kiedy się drukuje banknoty to z kolejnymi numerami. Można nie wiedzieć, że do bankomatów idą banknoty prosto z druku. Można nawet nie wiedzieć, że zużyte banknoty zastępuje się nowymi. Ale żeby wszystko na raz? Takie combo to już dla mnie za dużo…” – napisał w komentarzu do wpisu posłanki Wcisło jeden z internautów.

  Tak, posłanka Koalicji Obywatelskiej Marta Wcisło wykryła spisek. Na koncie twitterowym umieściła zdjęcie nowiutkich banknotów i dodała wpis: „Dostaję dziesiątki takich zdjęć. Na banknotach kolejne numery seryjne. Drukują pieniądze na potęgę!”. Taką samą spostrzegawczością wykazał się senator PO Stanisław Gawłowski we wpisie z 2020 roku. Nie uszło to uwadze Samuela Pereiry, który zamieszczając screna wpisu Gawłowskiego z 2020 roku odpisał posłance Wcisło: „A może spróbujcie wymyślić coś nowego?”.

  Pomocną dłoń wyciąga do posłanki Wcisło inna parlamentarzystka Anna Maria Żukowska z Lewicy i podpowiada: „Skoro numery seryjne, to niechybnie muszą stać za tym seryjni mordercy!”. Posłanka Wcisło nie zrozumiała chęci pomocy i zapytała posłankę Lewicy: „Tak panią bawi dodruk pieniądza?”. Anna Maria Żukowska w odpowiedzi zapytała panią Wcisło: „Że się stare banknoty zastępuje nowymi? A Pani by je sklejała taśmą czy cerowała?”.

  Zrobiliśmy screna wpisu posłanki Wcisło i czekamy kiedy jej wpis zniknie z internetowej przestrzeni. Dwie godziny, to i tak o dwie za dużo posłanki, której pensje płacą podatnicy licząc, że podstawową wiedzę posiada.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap