back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Bosacki pisze o wielkopolskich landach

  No i doczekaliśmy się pierwszego kroku w „dobrą stronę”, gdyby Platformie Obywatelskiej i Donaldowi Tuskowi przyszło na jesieni wygrać wybory. Można śmieszkować z „Für Deutscjland”, które do znudzenia powiela telewizja publiczna, ale coś w tym skrzywieniu w stronę Berlina jest. Nie bez przyczyny tak twierdzimy, bo mamy pewien dowód, że ten wybrany przez PO „Kierunek Berlin” nie jest już tylko pustosłowiem.

  Senator Platformy Obywatelskiej zaprasza na spęd Tuska do Poznania takimi słowami: „Wiara! Widzimy się w piątek o 18.00 na placu Wolności na wiecu z Donaldem Tuskiem. Będą telebimy i nagłośnienie całego fyrtla. Będą dodatkowe bimby, więc autami zaparkujcie zdala (pisownia oryginalna) od śródmieścia. Z każdego landu w Wielkopolsce struktury PO organizują autobusy do Poznania”.

  Wydawało nam się do dzisiaj, że w Wielkopolsce są miasta, powiaty i gminy. Są, ale jesteśmy na dobrej drodze, by marzenia Tuska się spełniły i po wyborach w Wielkopolsce zagościły landy. Może już dzisiaj PO powinna zakwestionować polskość Wielkopolski. Tak byłoby prościej. Po co małymi krokami, jak można od razu przygotować mieszkańców Wielkopolski do ewentualnych zmian w dowodach osobistych i paszportach. Może już dziś Prezydent Jaśkowiak, który jest oddany PO powinien zacząć zmienia nazwy ulic i placów na bohaterów z zza zachodniej granicy. Prosimy tylko, by się nie zagalopował i ominął tych z II wojny światowej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap