back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Brazylijska telenowela z Nitrasem, Leszczyną i internetowym hejterem

  Na Twitterze mamy prawdziwy brazylijski serial. Takich zwrotów akcji możemy się tylko spodziewać w serialach tasiemcach z Ameryki Południowej i północnoamerykańskiej „Modzie na Sukces”. Wszystko zaczęło się od wpisu Sławomira Nitrasa dotyczącego zaproszonych na Campus dziennikarzy. „O tym, kim są i jak znaleźć współczesnych symetrystów w Polsce porozmawiają @marcinmeller, @d_sitnicka, Grzegorz Sroczyński oraz Jan Wróbel” – napisał Nitras i tak zaczął się pierwszy akt serialu.

  Na słowa Nitrasa zareagował natychmiast niejaki Adam Abramczyk, który na TT przedstawia się, jako maratończyk, podróżnik i miłośnik piłki nożnej. Jest on także największym sojusznikiem PO na Twitterze. Adam Abramczyk tak skomentował słowa Nitrasa: „Rok temu, gdy skrytykowałem obecność Kolanki, całe towarzystwo posłów z #KO , które organizuje Campus, przestało obserwować mnie na TT. Nie mieli nawet klasy wrócić, gdy w mejlach wyszło, że miałem rację, że to PISowski czopek”. Nitras nie pozostał dłużny i odpisał Abramczykowi: „Panie Adamie. Przestałem Pana obserwować ponieważ zdarza się Panu używać języka nienawiści. Nie podoba mi się to. Mam chyba do tego prawo. Pozdrawiam”.

  W taki oto sposób rozpętało się piekło pomiędzy politykami opozycji i jej zwolennikami. Jak określiła ten fakt Joanna Miziołek: „Rewolucja pożera własne dzieci”, a Tomasz Wiejski i Monika Mesuret obrazili się na Nitrasa. „Panie pośle @SlawomirNitras, Panu chyba pomyliły się role. Pan wykonuje rolę służebną wobec Suwerena, nie odwrotnie i radziłbym Panu wbić sobie do głowy, że atakowanie ludzi, którzy poświęcili 8 lat życia na walkę z PiS, to początek końca pańskiej kariery politycznej. Jednak nie wszyscy na Twitterze byli gotowi na opiłowanie posła Nitrasa” – napisał Wiejski, a Mesuret dodał: „Jestem oburzona tym wpisem.” Wojenkę miedzy symetrystami, a Nitrasem celnie skomentował Jan Artymowski, Sekretarz SD: „Zaczadziała sekta SilniRazem nie bierze jeńców. Tym razem padło na @SlawomirNitras, który – słusznie – wytknął jednemu z nich hejterski język. Dostało się też organizatorom @Campus_Polska za zaproszenie gości, którzy będą dyskutować, a nie klepać partyjne przekazy”.

  Dziś mamy zwrot akcji w sprawie Abramczyka, który warto przypomnieć atakował na TT posłów i dziennikarzy, jak rasowy hejter. Lovki wysłała Abramczykowi posłanka PO Iza Leszczyna, a Nitras napisał przeprosiny: „Przepraszam panie Adamie przesadziłem. Jesteśmy w jednej drużynie, także w sprawie symetryzmu.”

  Ta część telenoweli rozbawiła cały internet. Dziennikarz „Gazety Prawnej” Tomasz Żółciak napisał: „Ta historia zasługuje na ekranizację.” Tomasz Grzędziński dodał: „Nie dajmy Netflixowi zepsuć adaptacji tej historii :)))”. „Opozycja klęka przed takimi „zawodnikami” Potencjalna minister finansów wysyła mu serduszka członek zarządu partii pisze mu „jesteśmy w jednej drużynie” Co się z tymi ludźmi porobiło?” – zauważa Łukasz Pawłowski. „Konrad Piasecki wyzwany od skurwieli, Kataryna i Monika Olejnik od kretynek. Niech jeszcze Donald Tusk przeprosi Adama” – komentuje Marcin Dobski.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap