back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Broń na gentelmanów

  Krystyna Pawłowicz dochrapała się wysokiego stanowiska, została sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Bardzo brakuje nam jej obecności w niższej izbie parlamentu, gdyż swoimi wypowiedziami z trybuny sejmowej, dostarczała uciechy i tematów dla każdego dziennikarza. Obecne stanowisko nie pozwala pani sędzi na heheszki. Nie pozwala, choć niestrudzeni obserwatorzy jej kont społecznościowych twierdzą, że na „poczuciu humoru” pani Krysia nie straciła.

  Nie rozumiemy zatem wczorajszego oburzenia pani Krystyny, gdy dwóch śmiałków i dowcipnisiów postanowiło sędzię Krystynę do domu odprowadzić, gdy wracała po ciężkiej pracy w Trybunale Konstytucyjnym. Jak przystało na gentelmanów zabawiali także naszą bohaterkę rozmową. Pytali o jej prace w organie, który broni naszej konstytucji. Pytali którego organu swego ciała używa przy orzekaniu i jak proces ten wygląda. Byli skłonni nawet ciężkie torby z zakupami pani profesor ponieść, gdy ta udała się do osiedlowego spożywczaka i grzecznie czekali u jego wrót.

  Pani Krystyna tego dobrego gestu nie zrozumiała i na gentelmanów policję nasłała. Policję, która przy okazji, jak wynika z krążącego po sieci filmiku, rozprawić się miała i ze spacerowiczami i z główną bohaterką, która entuzjastką przepisów wdrażanych przez rząd nie jest i maseczki na twarzy nie miała.

  Pani Pawłowicz na nową znajomość żaliła się także w TVP. Przy okazji, jak na sędziego przystało, postanowiła zaapelować o zmianę prawa w Polsce i dopuścić obywateli do możliwości posiadania broni.

  Pani Krysiu, Sędzio Najwyższy! Proszę się szybko wycofać ze swoich pomysłów. Ileż uciechy byśmy stracili, gdyby to w myśl nowego prawa, gentelmani mieli pozwolenie na broń i użyli jej w ramach obrony, gdyby chciała ich Pani zaatakować siatami wyniesionymi ze spożywczaka.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: facebook.pl, tvp.info.pl
  photo by:pixiz.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap