back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Budka porównuje Tuska do św. Jana Pawła II. „On żartuje czy jest po prostu taki głupi” – pytają internauci

  Na porównanie Donalda Tuska do Świętego Jana Pawła II mógł wpaść tylko Borys Budka. To oczywiście skandaliczne porównanie, a wzięło się z pytania słuchaczki, gdy Budka odpowiadał na pytania czytelników Wirtualnej Polski. Słuchaczka zapytała, czy poczuł się oszukany przez Donalda Tuska, gdy ten wyjechał do Brukseli, a mówił, że nigdy tego nie zrobi, bo zaszczytem dla niego jest bycie premierem Polski. Budka na pytanie odpowiedział: „A czy Karol Wojtyła, wyjeżdżając z Polski, oszukał kogokolwiek?”

  To było oburzające porównanie. Oburzająca jest także niewiedza Budki. Każdy kardynał musi być bowiem przygotowany, by przyjąć funkcję w Watykanie. Tym bardziej jeśli jest to ta najważniejsza funkcja. Tusk nie musiał wyjechać do Brukseli, tym bardziej gdy deklarował, że nie opuści Polski, gdy piastuje funkcję premiera.

  Wywiad z Budką w Wirtualnej Polsce upewnił nas tylko w wiedzy, że Borys Budka jest pustakiem. Dość przytoczyć, że zaraz za papieżem padło nazwisko Roberta Lewandowskiego. To my pytamy: Czy Lewandowski również był premierem i wyjeżdżając do Bundesligi pozostawił Polskę bez gospodarza? Może my o czymś nie wiemy i przespaliśmy ten moment, gdy Robert Lewandowski obiecywał, że w Lechu Poznań będzie grał do swoich sportowych dni ostatnich?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wp.pl

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap