back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Były prezydent Lech W. buduje prywatny schron w Czarnym Pustkowiu

  Tuż po podpisaniu Pomorskiej Deklaracji Ochrony Demokracji były prezydent Lech W. udał się doglądać budowy swojego prywatnego schronu. Obiekt znajduje się w miejscowości Czarne Pustkowie w gminie Kościerzyna.

  Wedle nieoficjalnych informacji Lech W. planuje również budowę dodatkowych schronów zapasowych w miejscowościach Zła Wieś w gminie Trębki Wielkie oraz Złe Mięso w gminie Czersk.

  Schrony mają zapewnić bezpieczeństwo byłemu prezydentowi i jego świcie podczas prognozowanej przez niego wojny domowej. Jedyną szansą na uniknięcie bratobójczych walk wydaje się przegrana PISu w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Ta jednak, patrząc na sondaże, jest coraz mniej prawdopodobna.

  Ex Prezydent odmówił nam rozmowy na temat budowy schronów. Udało nam się dotrzeć do jego małżonki Danuty, która potwierdziła plany małżonka i wróciła ze spokojem do przesadzania pelargonii.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap