back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Campus nie dla symetrystów. Żakowski: „puknijcie się w głowę”

  Czy Campus Polska jest miejscem, gdzie ścierają się poglądy, gdzie jest miejsce do sensownych dyskusji ludzi o różnych perspektywach? Oczywiście odpowiedź może być tylko jedna – NIE! To polityczna ustawka, gdzie nie ma miejsca dla nikogo, kto nie jest z ekipy ‘”Razem”.

  Na Campusie Trzaskowskiego i Nitrasa jeden z paneli miał poprowadzić Marcin Meller. Zaprosił do niego trójkę dziennikarzy w tym Grzegorza Sroczyńskiego. Dziś na mediach społecznościowych Marcina Mellera można było przeczytać: „A więc panel „symetrystów” na Campus Polska Przyszłości, który miałem prowadzić, „wydarzenie specjalne” jak to zapowiadali organizatorzy, z udziałem Dominiki Sitnickiej, Grzegorza Sroczyńskiego i Jana Wróbla nie odbędzie się. W największym skrócie: zadzwonili do mnie organizatorzy Campusu z pytaniem czy mogę poprowadzić panel bez Grzegorza Sroczyńskiego. Odpowiedziałem, że nie ma takiej możliwości. W związku z czym usłyszałem, że zaproszenie zostaje wycofane. Dzięki Dominika, Grzesiek, Janek, że przyjęliście moje zaproszenie. Może pogadamy w innym miejscu. W związku z zaistniałą sytuacją nie poprowadzę również na Campusie rozmowy z Marcinem Iwińskim, współzałożycielem CD Projekt Red.”

  Dziennikarze i nie tylko komentują zaistniałą sytuację. Blanka Aleksowska napisała: „*Silni Razem gdy Sroczyński napisze o nich „kundelki” *Silni Razem gdy o wszystkich innych piszą „pisdzielce”, „sku*wiele”, „pisowskie ku*wy”, „wypie*dalać”, „je*** PiS”, „rozliczyć”, „pręgierz na nich”. Jacek Żakowski także nie przebiera w słowach: „Jeśli teraz PO robi coś takiego, cenzuruje własną imprezę, podważa własne założenie autorskiego charakteru panelu prowadzonego przez Mellera, to co będzie robiła jak przejmie TVP?” i dodaje: „Puknijcie się w głowę”. Szymon Jadczak ma swoje spostrzeżenie: „Wolność słowa w Polsce ma się w Polsce coraz gorzej. Obie strony sporu politycznego chcą słuchać tylko tych, z którymi się zgadzają. Marcin Kącki ostatnio, pytany o to, jak sprawić, żebyśmy mogli się ze sobą znowu dogadywać, powiedział, że jest już za późno, żeby ze sobą rozmawiać. Wygląda na to, że miał rację.”, a Dominika Długosz nie oszczędza drwiny: „Tak jak mówiłam tuż po „Adaś wróć Gate” panelu symetrystów nie będzie na Campusie. Brawo organizatorzy czekam na kolejne spotkanie, na którym będziecie przekonywać, że wyłącznie młodzi ludzie, uczestnicy Campusu mówią wam z kim i o czym chcą rozmawiać.”

  Moglibyśmy mnożyć dziennikarzy, którzy stanęli za Sroczyńskim i Mellerem, zapewne ku wielkiemu niezadowoleniu Tuska. Wielka odwaga, bo po przejęciu władzy przez Tuska i PO nie dość, że roboty w mediach nie dostaną, to jeszcze zapewne „pójdą siedzieć”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap