back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Cudowne rozmnożenie? O szemranych pieniądzach Hołowni

  Och! Ja my byśmy chcieli mieć taką moc, jak Szymon Hołownia. Moc rozmnażania pieniędzy. O ile lepiej by nam się żyło i moglibyśmy z nudów zabawić się w polityków. Moglibyśmy kupować sobie ludzi, aby tyrali za nas w trakcie kampanii wyborczej sami czekając na pozytywny wynik wyborów. Może powinniśmy zasilić szeregi Polska 2050 Szymona Hołowni i posiąść wiedzę dotyczącą rozmnażania kasy.

  Jak wiadomo od jakiegoś czasu PKW kolejny raz ma problem ze sprawozdaniem finansowym partii Hołowni. PKW zastanawia się jak Hołownia rozmnożył kasę z 1 tysiąca do 5 milionów. Założona w 2019 roku przez Hołownię Fundacja „Od Nowa” miała kapitał założycielski liczący 1000 PLN, a w 2021 roku już 3 miliony, aby w 2022 przytulać już 5,8 miliona.

  Nie tylko my stawiamy sobie pytanie, jak osiągnąć taką moc. „Może pan Szymon doradzi innym, jak sobie radzić i pozyskiwać takie pieniądze – pyta Rafał Bochenek Rzecznik PiS.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvpinfo.pl

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap