back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Cyrk na Wiejską zajechał

  Czy możemy się spodziewać dalszego cyrku przy Wiejskiej, gdy opozycja dorwie się do władzy? Czy nasi dzielni kontrolerzy nadal będą mieli pod lupą ministerstwa podległe Tuskowi? Czy „Staszek” będzie piał w mediach przejętych przez opozycję na wszelki przejaw niesprawiedliwości w Polsce?

  Chyba nie powinniśmy spodziewać się normalności. Joński ze Szczerbą z mównicy sejmowej będą przekonywali, że wszystkiemu winne jest PiS i przytaczali wyniki swoich kontroli. No chyba, że za swoją pracę zostaną nagrodzeni. Szczerba zostanie Prokuratorem, a Joński Generalnym. Dla Szczerby taka nominacja, to może być wielka zmiana w jego życiu zawodowym. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że w swoim CV w rubryce „kariera zawodowa” ma wpisane jedynie zasiadanie w ławach poselskich.

  Bez „Staszka” w Sejmie też byłoby nudno, a już na pewno brakowałoby decybeli. Ci posłowie, którzy już pozbyli się zatyczek do uszu licząc na przegraną „Staszka” muszą jak najszybciej uzupełnić swoją sejmową wyprawkę. Najlepiej, aby zatyczki były szczelne, bo „Staszek” jeszcze nic mądrego z mównicy nie wykrzyczał. No chyba, że „Staszkowi” przypadnie Ministerstwo Edukacji. Na platformie „X” udowadnia, że umie liczyć, wypominając Prezydentowi RP zbyt powolne działanie w namaszczaniu Tuska na premiera. Zapomniał tylko zsumować szable całej koalicji, bo jak wiadomo, ta w istocie jeszcze nie powstała.

  Czy to w przypadku wyłącznie obowiązków poselskich, czy w przypadku intratnych posad ze „Staszkiem” i „Kontrolerami” cyrk na Wiejską zajechał.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap