Człowiek Orkiestra

0

Od kilku dni tylko Campus i Campus. Gdzie człowiek nie wetknie nosa tam, atakuje go Campus. Pierwsze co przychodzi nam do głowy, to dlaczego nie Kampus tylko Campus. Acha, dobrze, wróć. Może dlatego, że pieniądze na ten Campus daje jakaś fundacja niemiecka. Gdyby dawała polska, to byłby Kampus.

Campus, to nowa inicjatywa Rafała Trzaskowskiego. Jeszcze chwila i Cebula będzie miała problem z zapamiętaniem wszystkich projektów, które zaczynał Trzaskowski. Była Nowa Solidarność, Wspólna Polska, a teraz Campus Przyszłości. Ponadto Trzaskowski jest wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej i prezydentem Warszawy, no człowiek orkiestra. Jak tylko o tych wszystkich jego przywilejach i pomysłach pomyślimy, to zaraz mamy przed oczami francuską komedię z Louisem de Funesem.

“Campus Przyszłości” Trzaskowskiego skierowany jest do młodzieży. Bardzo się ucieszył redaktor Mazurek z RMF FM, jak tylko usłyszał, że jego rówieśnik zwołuje zlot młodzieży w Olsztynie. Poczuł się do niego zaproszony i już pakował plecak, by ruszyć do stolicy Warmii i Mazur, gdy usłyszał, że górna granica to 35 lat. To co w tym całym zamieszaniu robi Trzaskowski, który zbliża się do 50-tki? Acha, on tą młodzież, za niemiecką kasę wyszkoli i poprowadzi na barykady, a redaktor Mazurek jest już stare próchno i będzie tę moc oglądał w TV, siedząc w fotelu, w starych kapciach, popijając ziółka. A co z kolegami z PO, którzy wiek już przekroczyli? Oni zapewne za tę samą niemiecką kasę będą młodzież nauczali: jak mieć władzę, stracić ją, a potem za każdą cenę chcieć ją odzyskać, zakiwać się i przepaść.

Młodzież będzie nauczana na organizowanych biwakach. Jak wynika ze spotu reklamowego nauczana będzie o pracy i mamy wielką nadzieję, że prelegentami będą jacyś praktycy, a nie np. poseł Szczerba, który żadną pracą jeszcze się nie zhańbił. No i chyba nie będzie to sam Trzaskowski, bo on nawet własnego „podwórka” za bardzo uprzątnąć nie potrafi.
Będzie też mowa o rodzinach rozdzielonych przez emigrację. No, ten temat to Trzaskowski zna jak nikt inny. W końcu, to za rządów Platformy Obywatelskiej najwięcej rodaków wyjechało szukać zielonej wyspy poza granice naszego kraju.

W naszej redakcji na Campus załapią się tylko graficzki i chętnie je oddelegujemy. My będziemy mieli trochę spokoju, a Naczelna kłopot, gdy nasze panie skupią się na panelach dotyczących pracy.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: