back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy będziemy „palić w piecach lewicowymi postulatami”?

  Sejm rozpoczął obrady, a wśród punktów obrad ten dla Polaków najważniejszy, czyli rządowy projekt „ustawy o dodatku węglowym”. Projekt, który nie powinien dzielić posłów, bo to realna pomoc dla Polaków przy rosnących cenach węgla. Nic bardziej mylnego. Posłowie opozycji w koncercie pokrzykiwań i niewybrednych komentarzy wykrzykiwanych z ław sejmowych podczas wystąpienia wicepremiera Sasina. Patrzymy i wiemy, że oni są gotowi zagłodzić Polaków, tylko po to, by Ci wyszli na ulicę i załatwili im to, z czym oni od prawie dwóch kadencji nie mogą sobie poradzić – przejęcia władzy.

  Nie dziwi nas zatem taka reakcja na projekt ustawy „węglowej”, jaką prezentują poseł Gdula, czy posłanka Anna Maria Żukowska z Lewicy. Poseł Maciej Gdula na twitterowym koncie deklaruje: „Będę przeciw ustawie 3000+ dla posiadaczy pieców węglowych.”, wtóruje mu posłanka Żukowska: „Ja również nie poprę tej ustawy.”. Lewicowy elektorat musi być tym faktem zachwycony. Zwłaszcza Ci, którzy mają w perspektywie ogrzewanie swoich domostw węglem.

  Ten elektorat postanowił odpowiedzieć posłom Lewicy w komentarzach. Pan Jan pisze: „No to mnie, facetowi na świadczeniu przedemerytalnym (1200 zł) tej zimy przyjdzie palić w piecu lewicowymi postulatami… J”. „Za pieniędzmi dla przedsiębiorców rączki podnoszą się lekko . Za pieniędzmi dla zwykłych ludzi bardzo ciężko. To kwintesencja dzisiejszej lewicy, która od liberałów z PO różni bardziej radykalny stosunek w kwestii mniejszości seksualnych. Nic więcej” – dodaje Pan Krzysztof, a kolejny internauta pyta: „Jakie są propozycje Lewicy zatem na najbliższy sezon grzewczy?”

  Pytającemu internaucie odpowiemy my. Propozycja Lewicy na najbliższy sezon grzewczy, to ogrzewanie mieszkań ich chęcią przejęcia władzy, o czym będą przypominali w trakcie każdej ustawy rządowej, która mogłaby pomóc Polakom.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap