back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy KE zablokuje budowę elektrowni atomowych w Polsce?

  Zaczyna się kolejne straszenie Unią Europejską. Zaczyna się straszenie, a nam powoli ulewa się tym, co polska opozycja robi, by Polsce zaszkodzić. Ulewa się też samą Unią Europejską przez to, co wyczynia polska opozycja. Choć jesteśmy absolutnymi euroentuzjastami, to czujemy, że wśród Polaków szala może się zacząć przechylać i to nie koniecznie w tą stronę, w którą my jako euroentuzjaście chcielibyśmy.

  Woja na Ukrainie spowodowała, że rząd polski dostrzegł, jak ważne jest uniezależnienie się energetyczne od kogokolwiek. Dlatego na tapecie jest budowa elektrowni atomowej. Z przekazów rządowych wiemy, że w przeciągu 10 lat powstaną najprawdopodobniej dwie. Jedną będą budowali Amerykanie, a drugą być może Koreańczycy. Rozmowy są zaawansowane.

  Powinniśmy się tym faktem cieszyć, ale w tym momencie na scenę wkracza, cała na biało, nasza opozycja. Leszek Miller, obecnie eurodeputowany powiązany z Donaldem Tuskiem w telewizji zapowiada, że tworząc elektrownie atomowe razem z USA i Koreą Południową kreujemy nowy konflikt z UE. Powiedział, że będziemy mieli „bardzo poważne kłopoty” i „KE zablokuje” ten projekt. Powodem brak konsultacji i zgody UE.

  Po wysłuchaniu Millera w Polsacie ulało nam się jak na wstępie. Opozycja torpeduje wszystko i już zapewne ustawia się w kolejce do Ursuli z kolejną skargą na Polskę. Czy w takiej UE chcieliśmy być?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: polstanews.pl

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap