back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy o ten chleb chodzi?

  W przestrzeni internetowej pojawił się tweet kandydata Kołodziejczaka. Tweet ze Strasburga. Na zdjęciu sam zainteresowany i komentarz do zdjęcia: „Jadę do Strasburga. Jadę walczyć o polskich rolników, jadę walczyć o polski chleb. To dla nas sprawa priorytetowa.”. Nadmienimy, że lider AgroUnii, to kandydat Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej.

  To, że Kołodziejczak jest kandydatem Tuska i Platformy Obywatelskiej jest istotny, bo na zdjęciu Kołodziejczak trzyma w ręku chleb. O dziwo chleb ten przypomina do złudzenia ten sam, który po konwencji programowej Koalicji Obywatelskiej wylądował w koszu na śmieci. Różnica polega na tym, ze chleb, który trzyma w rękach Kołodziejczak nie ma napisu „Tusk”. Piekarz, który chwalił się chlebem dla Tuska na swoim facebookowym profilu, a po opublikowaniu zdjęcia chleba w śmieciach swój post szybko skasował, miał zapewne problem, by zmieścić napis „Kołodziejczak” na bochenku.

  Kołodziejczak w Strasburgu walczy o chleb. Walczy o chleb, który Tusk wyrzuca na śmieci. Dlatego internauci reagują zamieszczając pod postem zdjęcia chleba w śmieciach z dumnym napisem „Tusk” i pytają, czy o ten chleb chodzi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap