back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy to zmierzch „Sługi Narodu”?

  Nie będziemy Prezydentowi Zełenskiemu wybierali przyjaciół. Chce bawić się zabawkami z Niemcami i przy okazji wpływać na wybory w Polsce, proszę bardzo. Mamy tylko nadzieję, że Zełenski pamięta, jaki był wkład w pomoc Ukrainie polskiego rządu, a jaka niemieckiego. Niemcy dali hełmy, ale zapewne omamili głowę ukraińskiego państwa, że to oni spowodują, że Ukraina wkroczy do NATO i Unii Europejskiej.

  Nie będziemy obruszali się na przyjaźń ukraińsko-niemiecką, ani nie mieszali w ich piaskownicy, ale jak daleko zmienił front Zełenski niech świadczą obrazki z kanadyjskiego parlamentu, gdzie Zełenski oklaskiwał niemieckiego faszystę. W tej miłości do Niemców ukraiński Prezydent się zagalopował i Polacy pamiętni o tragedii polskiego narodu podczas okupacji, powinni wyciągnąć wnioski.

  Ten incydent w Kanadzie komentuje cały polski internet. Rafała Ziemkiewicz pisze: „Atak na Polskę jest podły, ale racjonalnie wytłumaczalny – celebra dla starego SS-mana to znak, że Zelensky zgłupiał. Owszem, podkreślił niemiecko-ukraińskie braterstwo broni, ale za cenę potwierdzenia rosyjskiej tezy propagandowej o nazistach w Kijowie. Super prezent dla Putina”. Dziennikarz sportowy Robert Kołtoń zwraca uwagę na fakty: „Świadomość historyczna w Ukrainie, czym był nazizm i komuna, to coś niebywałego. Ukraina walczy z Rosją – i z tego tytułu zawsze będzie miała nasze wsparcie ale pogubieni są w historii kompletnie. A takim celebrowaniem żołnierza SS kompromitują się. W oczach wolnego świata się kompromitują, a to im zupełnie niepotrzebne, gdy leje się krew i oczekujesz pomocy”.

  Ukrainę trzeba wspierać, ale zacząć to wsparcie reglamentować. Po wpisach obywateli ukraińskich w mediach społecznościowych można zauważyć, że oni doceniają pomoc polskiego rządu i wstydzą się za swojego Prezydenta. Czyżby to był zmierzch kariery „Sługi Narodu”?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap