back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Dajcie spokój…!”

  Z tym Pegasusem to jakieś szaleństwo. Wszyscy do tego szaleństwa chcą się przyłączyć. Pegasus stał się tak modny, że nawet my żałujemy, że nie możemy się pochwalić zainfekowaniem naszych telefonów. Mielibyśmy być może usprawiedliwienie na nasze świąteczne nieróbstwo. Skoro Platforma Obywatelska wezwana do odpowiedzi o program, zasłania się Pegasusem, to dlaczego nie my?

  Senator Brejza wraz z małżonką, która jest także jego pełnomocnikiem, chwali się znajomością z Pegasusem. Donald Tusk domaga się komisji śledczej w sprawie inwigilowania jego ludzi. Tylko marszałek Grodzki siedzi, jak mysz pod miotłą, bo rządzący opędzając się od Pegasusa, może zapomną o jego immunitecie. Michał Szułdrzyński, dziennikarz Rzeczpospolitej, wspomaga swoich opozycyjnych polityków i pisze na TT: „Wniosek o ściganie Janiny Ochojskiej, wniosek o odebranie immunitetu Tomasza Grodzkiego. Co obóz władzy jeszcze dziś wymyśli, by odwrócić uwagę od Pegasus Gate”. Odpowiedzi udzielił mu mecenas Robert Smoktunowicz, który napisał pod postem dziennikarza: „Ależ wniosek T. Grodzki ma prawie rok a pomysł z Pegasus tydzień…”.

  Lewica też chciałaby się ogrzać przy Pegasusie. Wiesław Szczepański i Paweł Krutul postanowili zainteresować nim prezesa Najwyższej Izby Kontroli, Mariana Banasia. Odbyli już z nim spotkanie w tej sprawie o czym zawiadomili na twitterowym koncie. Mamy nadzieję, że przy okazji wspomnieli o inwigilowaniu dziennikarzy w latach 2007-2015, kiedy u steru władzy zasiadali Donald Tusk i Spółka.

  Jeszcze chwilkę politycy polatają sobie na tym skrzydlatym koniu, jak na nowej zabawce. Jak napisała Aga Siewiereniuk, dziennikarka Radia Białystok: „Nie zadziałały protesty KOD-u, okupacja Sejmu, strajki kobiet, epidemia, inflacja, wyroki TSUE, rezolucje PE, to wymyślili inwigilację. Dajcie spokój…! Opozycji zdradzę sekret. Nawet gdyby rząd się wysypał, to wszystkie sondaże mówią, że kolejne wybory wygra PiS. Nie ma za co”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap