back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dla Gduli Polska była wyłącznie ofiarą metaforyczną II wojny światowej

  Czytając dzisiejszy wpis Macieja Gduli z lewicy można mieć wrażenie, że podczas okupacji Niemcy byli na polskiej ziemi na wczasach. Dla Gduli 6 milionów polskich ofiar II wojny światowej to wyłącznie metafora. Aż pięść się zaciska i złość przemawia, że ten jegomość jest posłem polskiego parlamentu.

  „Minister Jabłoński pisze, że Polska była ofiarą Zagłady. To wygodna półprawda. Jednak ofiarami Zagłady byli Żydzi z całej Europy. W sumie 6 mln, w tym polscy Żydzi. Można powiedzieć, że Polska była ofiarą tylko metaforycznie np. tym sensie, że straciła swoją wieloetniczność.” – napisał lewicowy polityk na Twitterze. Gdzie trzeba mieć mózg, aby coś takiego się w nim urodziło. Chyba poseł Gdula tym razem nie użył tego organu, a jego wpis młodzież określiłaby mianem „z dupy”, bo tą częścią ciała myślał Gdula.

  Nie nabrał społeczności na swój pogląd. Nie przeinaczył historii u tych co ją dobrze znają. „Pan Gdula jest półmózgiem. Oczywiście w sensie metaforycznym, bo nawet tej drugiej połowy brakuje.” – ocenił wpis Gduli Człowiek Bóbr. „Przepraszam, ale co Pan chrzani?” – pyta dziennikarka Blanka Aleksowska. „Miliony zamordowanych Polaków, setki tysięcy polskich dzieci wywiezionych siłą do Niemiec, zniszczone polskie miasta i straty, które cofnęły nasz rozwój o 20 lat. To nie metafora, tylko zbrodnia wyrządzona Polsce przez Niemców!” – przypomina Gduli poseł PiS Robert Gontarz.

  My ujmiemy to nieci inaczej. Panie pośle Gdula, niech pan usunie konto i nie jest to żadna metafora.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap