back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Domówka Sanny – ale o co ten ambaras?

  To przywilej młodych, że lubią się zabawić. Widzimy to po naszych graficzkach, które po weekendzie potrzebują dwa dni na rozruch. Zupełnie normalnym jest fakt, że młodzi nie spędzają wieczorów przed telewizorem. Wolą towarzystwo rówieśników i dobrą zabawę, zamiast nudziarstwa, które wylewa się z ekranów telewizorów. Każdy kto pamięta swoją młodość, a trudno ten fragment życia zapomnieć, powinni być wyrozumiali. Każdy z nas w uciechach młodości brał udział.

  Młodą osobą jest premier Finlandii Sanna Marin. Sanna ma 36 lat i absolutny przywilej by w czasie, gdy nie pełni funkcji móc brać udział w życiu młodych. To, ze w tak młodym wieku została premierem nie oznacza, że zupełnie ma zrezygnować z uciech. Dlatego dziwimy się zamieszaniu wokół pani Marin, gdy na świat wypłynęły prywatne filmiki z prywatnej domówki, w której uczestniczyła Sanna. Jak każdy młody człowiek śpiewała, tańczyła, wygłupiała się i piła drinki. Robiła to samo, co miliony jej rówieśników mieszkających na naszym globie.

  Nie, nie będziemy ganić pani Sanny za to, że jest młoda i chce się bawić. Nie rozumiemy tych, co się tym faktem oburzają. Fakt bycia premierem nie zmusza wyłącznie do rozrywek typu msza święta, składanie wieńców, czy nudne obrady. Każdy premier jest zwyczajnym człowiekiem i ma takie samo prawo do zabawy, tym bardziej jeśli nie wyrządza tym nikomu krzywdy. Na filmiku widzimy wyłącznie grupę bawiących się osób i chcielibyśmy żeby w taki sposób bawiła się większość młodzieży.

  Pani Sanno, głowa w górę. Kto z polityków nie wypił w życiu drinka lub nie zabawił się na domówce niech pierwszy żuci kamieniem.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap