back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Donald Tusk – człowiek bez pryncypiów i zahamowań

  O spotkaniu Donalda Tuska z mieszkańcami Jaktorowa można by napisać opowieść. Mnóstwo pytań, mnóstwo zdenerwowania i mnóstwo kłamstw wypowiadanych przez Donalda Tuska. Kłamstwami tymi można by piekło wybrukować. Nas, ale nie tylko nas zaintrygowało, to które dotyczyło wyborów prezydenckich w 2020 roku.

  W Jaktorowie Donald Tusk liczył na spotkanie z przeciwnikami budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Tymczasem z sali padały pytania dotyczące czasów, gdy Tusk był premierem. Padło też pytanie o legalność wyborów prezydenckich w 2020 roku. Mężczyzna powątpiewał czy Prezydent Andrzej Duda jest legalnym Prezydentem, gdyż wybory nie odbyły się w konstytucyjnym terminie. Tusk w odpowiedzi zaznaczył, że nie jest fanatykiem, ale wybory były nieuczciwe. „Gdyby wybory były uczciwe w sensie prawnym, to prezydentem byłby Rafał Trzaskowski, a nie prezydent Duda” – zaznaczył Tusk.

  W polemikę z Tuskiem na Twitterze wszedł Rafał Ziemkiewicz. Z uwagi na fakt, że zgadzamy się z opinią Ziemkiewicza, przytoczymy ją w całości. „Nikczemne, kłamliwe i szkodliwe dla Polski słowa Tuska demaskują jego zamiary: dzięki jednej liście przegrać wybory parlamentarne (już z góry ogłoszone sfałszowanymi) ale zdominować opozycje i w 2025 wrócić do gry w UE jako prezydent PL. Tak jak pisałem” – napisał Rafał Ziemkiewicz i dodał: „Poza tym gdyby wybory odbyły się „w terminie konstytucyjnym” to z PO nie startowałby w nich Trzaskowski tylko Kidawa Błońska. Nie wierzę żeby Tusk o tym zapomniał, po prostu ten osobnik jest w stanie powiedzieć wszystko – żadnych zahamowań.

  W komentarzu do wpisu Ziemkiewicza pan Wojciech napisał: „Na mieście mówią że Niemcy już nie stawiają na Tuska tylko na Trzaska i Tusk ma ból dupy. Angela już go nie wspiera i nie ma politycznej siły.” Do tego komentarza odniósł się autor postu Rafał Ziemkiewicz i go uzupełnił: „Tak jest. I właśnie stąd taki a nie inny plan Tuska. Liczy że uda mu się tak rozbujać Polskę, żeby jednak wygrać ale dopiero w prezydenckich – wtedy Niemcy znowu musieliby go przytulić do serca. Wierzcie, obserwuję politykę od lat, ten człowiek nie ma innych pryncypiów niż on sam”.

  Nic dodać nic ująć.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap