back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Dzień Mamy! Nie ma wymówek”

  Dziś mamy Dzień Matki. Najpiękniejsze święto w roku. Najpiękniejsze, jak piękne i kochane są nasze mamy. Zazwyczaj o tej okoliczności nie należy przypominać, ale gdy się ma egzamin 8-klasisty lub maturę, to może z głowy wylecieć. Oczywiście, to żadna wymówka. Jednak, gdy tak się może zdarzyć, od czego są tatusiowie, którzy o święcie przypomną.

  Na Twitterowej tablicy w dniu dzisiejszym dużo życzeń dla mam. Dużo o nich wspomnień. Pomiędzy nimi wpis zatroskanego taty, który postanowił przypomnieć swoim pociechom o dzisiejszym święcie. To wpis premiera Mateusza Morawieckiego. Ten, postanowił zostawić dziś dzieciom liścik. W liściku treść: „Ignaś, musiałem wyjść wcześniej, zostawiłem pieniądze na kwiaty dla mamy – ukochaj ją mocno. Madzia, jak wrócisz, to przygotuj jakąś miłą niespodziankę – dziś 26 maja – dzień Matki 😊. Tata”. Zamieszczone zdjęcie listu do dzieci premier opatrzył komentarzem: „Pamiętajcie, że dziś Dzień Mamy! Nie ma wymówek”.

  Wszystkim Mamom życzymy najlepszości. Tatusiom radzimy wziąć przykład z taty Mateusza Morawieckiego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap