back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dzień Ojca

  Nadszedł długo oczekiwany wielki dzień. Dzień 23 czerwca. Nie jest on szczególny z uwagi na Dzień Ojca, ale z powodu zapowiedzianego na tę datę powrotu Donalda Tuska. Usadziliśmy się zatem wygodnie w fotelach, odpaliliśmy internety, radia i telewizory i czekamy. Czekając śledzimy wpisy i wywiady żeby nam ta ważna chwila nie umknęła.

  radio RMF FM redaktor Mazurek odpytuje prawdziwą prezydent Małgorzatę Kidawę-Błońską. Skoro dziś ten szczególny dzień, to rozmowa kręci się wokół bohatera dnia. Dziennikarz, który miał przyjemność gościć panią marszałek przed miesiącem i wysłuchać peanów na cześć przywództwa Borysa Budki z zaciekawieniem dopytuje, co przez ten miesiąc się wydarzyło takiego, że dziś pani poseł czeka zniecierpliwiona na objęcie steru PO przez Tuska. „Życie nie jest zero jedynkowe” – odparła pani Kidawa. No, nie była to zbytnia subtelność, której oczekiwano by od kobiety. Tym krótkim zdaniem wicemarszałek sejmu, potwierdziła że nie jest słabą kobietką w tym brutalnym świecie polityki. Życie nie jest zero jedynkowe, był Budka nima Budki.

  Mimo wszystko Dzień Ojca wplata się w tuskowy come back. Szymon Hołownia w wywiadzie dla onet.pl mówi: „Na pewno nie potrzebujemy żadnego taty czy patrona na opozycji.”. Silne ramię taty może się już wkrótce przydać by zrobić porządek w opozycyjnej piaskownicy. W tym samym wywiadzie bowiem Hołownia mówi: „powrót Tuska uruchomi u Kaczyńskiego najbardziej krwiożercze instynkty”, na co reaguje redaktor Lis, zapewne pamiętając łzy Szymusia na wizji i w odpowiedzi zamieszcza tweet: „Być może, ale Tusk sobie z tym poradzi, bo nie jest chłopaczkiem tylko mężczyzną.”

  Tuska nie ma, ale Dzień Ojca jeszcze się nie skończył. Nie chcielibyśmy na koniec dnia posłużyć się cytatem z Mickiewicza: „Tato nie wraca: ranki i wieczory We łzach go czekam i trwodze; Rozlały rzeki, pełne zwierza bory, I pełno zbójców na drodze”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, rmf.fm, onet.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap