back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dziesiątki tysięcy niemieckich wiz dla ruskich. Przyjaźń kwitnie

  Większość krajów Unii Europejskich, ale i nie tylko dwoi się i troi, by utrudnić ruskim życie. Nie jest to jakieś tam widzimisię, bo wszyscy ruscy obywatele odpowiadają za napaść bandy Putina na Ukrainę. Nie możemy udawać, że ci biedni mieszkańcy ruskiego mocarstwa nic nie wiedzą, nie kumają, co się stało. Jeszcze nie dawno można było podziwiać filmiki z ruska młodzieżą, która ubrana w koszulki z listerą „Z” wyśpiewywała peany na cześć durnia Putina. Nie na darmo zostały wprowadzone sankcje europejskie, by ograniczyć wydawanie wiz tym wiernopoddańczym ruskim obywatelom. To miało też trochę uświadomić im, że cała Europa jest przeciwko barbarzyństwu Putina.

  Ani chwili nie mieliśmy powodu twierdzić, że ograniczenie wydawania wiz dla ruskich jest rzeczą niegodną. To była ważna deklaracja wielu europejskich krajów i pilnują one, by nie zlała nas fala ruskich spieszących do Europy po towary firm, które wycofały się z Rosji. Wielu krajów z wyjątkiem oczywiście Niemiec. Jak podaje wczorajsze wydanie „Die Welt”, a informuje o tym artykule na swojej twitterowej tablicy Paweł Rybicki: „Die Welt podaje, że niemieckie władze wydają rosjanom dziesiątki tysięcy wiz, dzięki czemu rosjanie mogą bez problemu wjeżdżać na teren UE. Niemcy były i nadal są bramą Rosji do Europy.”

  Nie przekona nas nikt, że te dziesiątki tysięcy wiz jest dla członków ruskiej opozycji, co sugerują niektóre komentarze pod wpisem Rybickiego. Poza tym nie słychać, by jakaś ruska opozycja była choć trochę widoczna na terenie ruskiej federacji. Mamy zatem wrażenie, że Ci, którzy wstawiają się za działaniami Niemców w swoich szufladach mają legitymacje Platformy Obywatelskiej, bo żaden rozum ich toku myślenia nie jest w stanie wytłumaczyć.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap