back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Edukacja bez edukacji

  Postulujemy, by móc wrócić do szkoły! Chcemy wrócić do szkoły, którą zreformuje nam Polska 2050. Najlepsza szkoła, o jakiej kiedykolwiek słyszeliśmy. Będzie to placówka, w której , jak już zapowiedział Hołownia, nie będzie prac domowych. Będzie to szkoła bez ocen, jak zapowiada Michał Gramatyka.
  O radosnej szkole bez zadań do domu pisaliśmy wcześniej. Dzisiaj do radiowej „Trójki” pofatygował się Michał Gramatyka i do pakietu Hołowni dołożył coś od siebie. Poseł tłumaczył swój pomysł na szkołę na bazie mitozy i mejozy, czyli niepotrzebnych informacji z lekcji biologii. Dla Gramatyki ta wiedza jest kompletnie nikomu niepotrzebna. Trzeba tylko umieć ją znaleźć w internecie i tego powinna uczyć szkoła. Dla nas zrozumiałym jest, że jeśli rodzice nauczą nas sprawnego szusowania po internecie, to i chodzenie do szkoły nie będzie potrzebne. Bo po jaka cholerę szkoła ma uczyć nas tego, czego nauczyli nas rodzice, a to na nich spoczywa ciężar wychowania dziecka.
  Oceny wg Gramatyki są zupełnie passe, a dziennikarka dopytywała, czy w związku z tym stosowane będzie poklepywanie po ramieniu, bo przecież nagroda za wiedzę musi być jakaś. Nie doczekała się odpowiedzi, a jedynie wywód, który opisaliśmy powyżej.
  Jak tak dalej pójdzie, to politycy Polski 2050 dojdą do wniosku, że najlepsza edukacja powinna polegać na braku edukacji i do takiej szkoły my chcemy natychmiast wrócić. Lekcje bez gramatyki, to najlepsze lekcje.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: PR „Trójka”

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap