back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Funkcja rosyjskiej dezinformacji” – rzecznik Departamentu Stanu USA o wpisie Sikorskiego

  Od poranka zastanawiamy się, czy nie stajemy się zbyt nudni z tą historyjką postu Radzia Sikorskiego. Chyba jednak nie, bo wątek nie ma końca. Cały czas jakieś od niego odpryski. Dzisiaj głos w sprawie zabrał Borys Budka podczas audycji w Radio Plus. „Niepotrzebny wpis. Nie można sobie snuć takich hipotez zwłaszcza jak się jest poważnym politykiem i osobą, co do której osoba publiczna nie ma wątpliwości, że ma jakąś wiedzę” – powiedział Budka i już myśleliśmy, że coś drgnęło w Platformie Obywatelskiej. Niestety przeliczyliśmy się, bo zaraz po w/w opinii padły słowa: „Za Twitty nie karzemy”. Było jeszcze coś o dywaniku u przewodniczącego Donalda Tuska, tylko po co, skoro za Twitty się nie karze w PO.

  Wątkiem kolejnym i najbardziej interesującym jest reakcja dyplomacji amerykańskiej na Twitta Sikorskiego. Podczas spotkania z dziennikarzami o wpis Sikorskiego został zapytany rzecznik amerykańskiego Departamentu Stanu, Ned Price. „Idea, że Stany Zjednoczone w jakikolwiek sposób zamieszane w ten prawdopodobny sabotaż gazociągów Nord Stream, jest niedorzeczna. To nic więcej niż funkcja rosyjskiej dezinformacji i tak powinna być traktowana” – skomentował sugestie Sikorskiego Price.

  Czy pan Donald Tusk zapoznał się z komentarzem Białego Domu?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: niezalezna.pl

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap