back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Garnitur i konkrety kontra klapki i gacie

  Premier Mateusz Morawiecki zgodnie z zapowiedziami konferencji, na której prezentował Polski Ład jeździ po Polsce, aby prezentować go naszym rodakom. Przy okazji planowane polskie inwestycje. Dzisiaj gościł na wybrzeżu zachodnim, gdzie przedstawiał projekt Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w Świnoujściu, którego budowa wpisana jest w inwestycje Polskiego Ładu. To pokrzepiające, że obecnie w Polsce stawia się na wzmocnienie gospodarki. Staramy się szukać w pamięci wielkich inwestycji PO-PSL i przewrotnie możemy stwierdzić, że największą była wyprzedaż polskiej własności m.in. przemysłu stoczniowego.

  Siła polskiej gospodarki, to siła narodu i umocnienie pozycji naszego kraju na arenie międzynarodowej. Należałoby zatem premiera i jego rząd wspierać. Mądry Polak o tym wie, ale są tacy, którzy stali w innej kolejce, gdy Stwórca obdarowywał zwojami mózgowymi. Do nich należy bezwzględnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka.

  Budka na twitterowym koncie zamieszcza wpis, który jest zapewne przejawem małostkowej zazdrości: „Premier Morawiecki to ma fantazję – jeździ po kraju wmawiając Polakom, że odbudowuje Polskę. Zapomina dodać, że po własnych rządach…”. Nie, panie Budka. Premier jeździ po kraju i bez fantazji, a z przemyślanym planem stara się zrobić porządek ze zgliszczami, które pozostawiły mu rządy PO i PSL. Stara się by przywrócić świetność polskiej gospodarce i uniezależnić nasz kraj od innych mocarstw. Nie przemawia do niego prostota myślenia pana i pana kolegów, że lotnisko może być w Berlinie, kopalnie w Czechach, gaz w Rosji, a stocznie w Danii.

  Trudno też nie zgodzić się z analizą wpisu Budki dokonaną przez jednego z internautów: „Jasne, premier M. Morawiecki jeździ elegancko ubrany do Polaków. Brawo. Pan w klapkach i gaciach nadaje głupoty dla lemingów w TVN. Różnica w ubiorze, inteligencji oraz pracy dla Polski bardzo widoczna. Garnitur i konkrety – kontra klapki i gacie”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap