back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Gazeta Wyborcza broni kuriozalnego wyroku sędziny z Poznania. Internauci oburzeni

  Wyrok poznańskiego sądu uniewinniający aktywistów zakłócających mszę świętą w Katedrze Poznańskiej jest skandaliczny. Domyślamy się niestety, że w ramach tzw. „tolerancji” zostanie utrzymany w organie wyższej instancji. W mediach społecznościowych spada krytyka na blond lady, sędzię Knobel, która dokonała prawdziwej ekwilibrystyki w uzasadnieniu do wyroku: „żaden z oskarżonych nie podjął działań agresywnych, dokuczliwych czy przykrych dla księdza lub wiernych”, „Nie kpił, nie znieważał, nie poniżał”, „Oskarżeni zachowali powagę i szacunek dla budynku sakralnego”, „Adresatami protestu były sędziowie TK, politycy, hierarchowie Kościoła, a także społeczeństwo, w szczególności kobiety, do których kierowane były słowa wsparcia i solidarności”.

  Czytając uważnie uzasadnienie pani Knobel (trudno nam przychodzi przez palce napisanie przed jej nazwiskiem sędzia) odnosi się wrażenie, że pani ta mogła być w gronie tych, co mszę świętą postanowili zakłócić. Nie wzięła jedynie pod uwagę faktu, że na tej mszy wierni mogli się modlić o przywrócenie rozumu jakiemuś sędziemu, a skoro msza intencyjna została przerwana, to skutki tego widoczne są dzisiaj w gmachu poznańskiego sądu.

  Panią Knobel i jej kuriozalny wyrok broni dziś Gazeta Wyborcza. Ci także wznieśli ponad wszelkie rozumy. Tytuł artykułu bowiem brzmi: „Sąd po stronie obywateli. Uniewinnił 32 oskarżonych w największym procesie politycznym rządów PiS”. Gdyby zliczyć w Polsce lewackich aktywistów i katolików uczęszczających na msze, to pytamy: Po stronie jakiej większości Obywateli stanął sąd? Wg wyroku Knobel garstka Obywateli będzie mogła urządzać burdy kościołach, gdzie modlić się będzie w intencji przywrócenia rozumu dziennikarzom GW większość polskich Obywateli.

  Na końcu zostawmy tu cytat dwóch Obywateli z tej oczywistej większości. „Grupa kretynów wlazła do kościoła i zakłóciła Mszę. To bardzo prosty materiał dowodowy jest. Ale panią sędzię to przerosło. Ona jest, że tak się posłużę językiem fanów tychże kretynów, do wy****dolenia z zawodu” – napisał pan Piotr, a kolejny Obywatel dodał: „Kufa, jestem liberałem poza kościołem i papa był mi daleki, ale jak by mi wleźli na msze za matkę, a na każdej mszy są intencje, to bym dał normalnie w ryja.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com/gazeta.pl

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap