back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Gazeta Wyborcza zachęca do przyjmowania migrantów powołując się na Marksa. Dokąd my zmierzamy

  No jak tu pisać, aby nie złamać ciszy wyborczej? Może się jednak nie przejmować, bo jak widać po łamach Gazety Wyborczej cisza wyborcza jest tylko robieniem ludziom wody z mózgu. Na dzisiejszych łamach GW pełno krypto zachęty na kogo głosować, ale także bezczelnego wskazywania na partie polityczne. Gazeta Wyborcza wyciąga też „pomocną” dłoń do naszej opozycji, publikując wywiad z holenderskim znawcą zagadnień migracji Ilją Leonardem Pfeijfferem pod znamiennym tytułem: „Albo wpuścimy świeżą krew z Afryki, albo Europa będzie wielkim muzeum dla bogatych Chińczyków”.

  Dzień przed pójściem Polaków do urn GW za pośrednictwem swojego artykułu zachęca, by przyjmować migrantów, choć wiadomo, jaki stosunek ma większość Polaków do przyjmowania „uciemiężonych” bojowników Hamasu. Polacy nie chcą mieć u siebie drugiej Sonnenallee, gdzie w dniu masakry w Izraelu, którą spowodował Hamas dzielnica wyrażała swoje poparcie dla poczynań terrorystów. Polacy nie chcą takich masakr, jak w paryskim Charlie Hebdo, czy klubie Bataclan.

  Gazeta Wyborcza i jej gość przekonują do przyjmowania migrantów za pomocą nie kogo innego, jak Marksa. W Polsce, gdzie jeszcze pamięta się komunizm i jego skutki, Gazeta Wyborcza, chce widocznie jego powrotu. „Natomiast rewolucji, owszem, potrzeba, ale do czegoś innego. Tym wielkim problemem stojącym za zagrożeniami dzisiejszego świata jest niedziałający kapitalizm, którego nie da się już utrzymać. Żeby to naprawić, potrzeba radykalnej zmiany, to o tym przecież pisał Marks” – przekonuje Pfeijffer na łamach GW.

  Gdyby możliwa była taka reakcja, to zapewne dzisiaj można by było zobaczyć po wpisem Wyborczej: Jarosław Kaczyński „lubi to”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wyborcza.pl

  photo: wyborcza.pl/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap