back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Gdyby coś, to nie ja

  Po Gdańskich dróżkach pałęta się sobowtór posłanki Pomaskiej. Domniemywamy, ze sobowtór, bo czy posłance wybada afiszować się plakatami o takiej treści?: „Głosowałeś na PiS to WYPIER****J. Żebym Cię tu KU**O więcej nie widział”. Te gwiazdki, to jest nasza cenzura, bo na samochodzie sobowtóra Pomaskiej gwiazdek nie dostrzeżesz.

  Sobowtór jest bardzo udany, sklonowany jak owieczka Dolly. Mąż posłanki Pomaskiej, by nie odróżnił. Na dodatek rozdaje on ulotki Pomaskiej i ściska dłonie tym, którzy nimi nie gardzą. Sama Pomaska zdziwiona tym faktem pisze na TT, że jest to prowokacja PiS: „Pisowska machina kłamstwa i szczucia została uruchomiona nie tylko wobec mnie, ale też wobec moich sztabowców i wolontariuszy. Dziękuję, że jesteście! A jedyne auto, z którego wczoraj wysiadałam i którym się przemieszczałam wygląda tak. Do zobaczenia jeszcze dziś na Pomorzu!”. Gdyby wierzyć Pomaskiej, to PiS należą się gratulacje za idealne klonowanie.

  Zdziwienia obroną Pomaskiej nie kryją użytkownicy TT. „A Jeśli złapią cię za rękę – mów, że to nie twoja ręka” – pisze minister Paweł Jabłoński. „Dobry wieczór, Agnieszko Pomaska. Brzydzę się faktem, że polska debata publiczna została sprowadzona przez Pani partię do poziomu zapchanego rynsztoka. Pozdrawiam serdecznie.” – dodaje Emilia Kamińska.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap