back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Gdzie usadzono wicepremiera – afera na poziomie TVN24

  Konta polityków opozycji i symetrystów przepełnione są od wczoraj zdjęciami z posiedzenia Rady Ministrów. Ten załącznik graficzny posłużył im do heheszków z powodu usadzenia członków tego gremium. Wielkim zdziwieniem dla nich jest fakt, że Premier z jedynym obecnie wicepremierem siedzą obok siebie. My jednak podzielamy zdziwienie Roberta Gwiazdowskiego, który tak ocenił tę akcję: Wszedłem sobie w tryb „Dla Ciebie” i widzę że poważną awanturę wczoraj przeoczyłem o to gdzie Kaczyński usiadł przy stole 😊. 15 wpisów o tym mi się już wyświetliło. Pięt-na-ście! I jakie dyskusje pod nimi! Wracam w tryb „Obserwujesz” 😉”.

  Wpis Gwiazdowskiego podchwyciła posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska, która dodała: „Wczoraj miałam o to pierwsze pytanie w Kropce nad I. Poważnie.”. Zdziwienie posłanki możemy wytłumaczyć tylko w jeden rozsądny sposób. Z uwagi na fakt, że „Szkło kontaktowe” przestali obserwować obrażeni symetryści, to jego narrację przejęła redaktor Monika Olejnik w swojej autorskiej „Kropce nad i”. Co prawda my już dawno postawiliśmy znak równości między tymi dwiema audycjami, ale to Daukszewicz musiał spowodować, że przekonali się o tym i inni obserwatorzy stacji TVN24.

  Z politykami PO i stacją TVN24 to tak już jest. Ważne, gdzie usiadł Kaczyński, a nie ważne jaki program ma PO.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap