back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Giertych dzieli opozycję

  Nie kto inny, jak Roman Giertych umie zrobić największe zamieszanie w internetowej przestrzeni. Jeszcze cieplutka informacja, że wystartuje w wyścigu po immunitet rozgrzewa uczestników szusujących po portalach społecznościowych.

  Jak wiadomo Giertych ma starać się o mandat senatora w podpoznańskim obwarzanku. Pakt Senacki robi ukłon dla swojego męczennika i nie wystawia w tym okręgu swojego kandydata. Niestety ta informacja nie dotarła do pani senator Platformy Obywatelskiej Jadwigi Rotnickiej, która na Twitterze napisała: „Potwierdzam, będę ubiegała się o mandat senatora z powiatu poznańskiego”.

  O starcie Giertycha i niewystawieniu kandydata z paktu senackiego usłyszeli zaś politycy Lewicy. Maciej Gdula napisał na TT: „Roman Giertych był koalicjantem Jarosława Kaczyńskiego. Roman Giertych reaktywował Młodzież Wszechpolską. Roman Giertych był towarzyszem politycznym Krzysztofa Bosaka. Jeśli zależy nam na wiarygodności opozycji w walce z prawicą to Roman Giertych nie jest dobrym sojusznikiem.” Zdziwiony Krzysztof Śmiszek pyta: „Platformo! Serio bierzesz Giertycha na pokład???”.

  Na koniec przytoczymy zdanie internautki, która jest znana z popierania opozycji. Do niej też dotarła informacja o starcie w wyborach Giertycha. „I cyk, mobilizacja po LexTusk się pójdzie paść gdy jest jasne kogo PO bardzo chce w polityce, ceni za poglądy, życiorys i osiągnięcia.” – napisała na TT Katryna.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap