back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „#GiertychMusiOdejść”

  Serialu „Koń na senatora” część dalsza. Dzisiaj kandydaturę Giertycha poparł Szymon Hołownia Lider ugrupowania o własnym imieniu i najbliższy koleżka Tygrysa. Jak napisał na Twitterze Michał Wróblewski, dziennikarz Wirtualnej Polski: „Szymon Hołownia poinformował, że kandydatem „paktu senackiego” będzie Roman Giertych (bo pakt nie wystawi przeciwko niemu kandydata). Wieloletnia senator Jadwiga Rotnicka będzie musiała ustąpić byłemu liderowi LPR”.

  Na deklarację Szymona Hołowni reagują inni opozycyjni politycy. Krzysztof Śmiszek poseł Lewicy opublikował dramatyczne fragmenty swojego życiorysu: „Raz w życiu myślałem na serio o emigracji z Polski. To były lata 2005-2007. Razem z Robertem uczyliśmy się szwedzkiego. Byliśmy zdecydowani. Tak. Wtedy Giertych był wicepremierem a państwowa homofobia była wszechobecna i dojmująca. Ta. To wszystko zaczęło się za GIERTYCHA!”. Anna Maria Żukowska, również posłanka Lewicy zwraca się wprost do Hołowni: „Szymon Hołownia, weź Ty się puknij w głowę”.

  My bardzo żałujemy, że Giertych będzie kandydował w województwie wielkopolskim. Gdyby to była Warszawa, to zmobilizowałby do dużej polityki warszawskich aktywistów. Jan Mencwel bowiem zadeklarował na Twitterze: Gdyby nacjonalista, homofob i pomagier PiS (oficjalnie były, ale tak naprawdę obecny) Roman Giertych startował do Senatu w Warszawie, to nie pytałbym o zgodę Tuska, Hołowni ani Czarzastego tylko wystartowałbym przeciwko niemu. Trzeba powiedzieć STOP niszczeniu demokracji przez fałszywych, farbowanych demokratów. #GiertychMusiOdejść”.

  Jeden Giertych a tyle emocji od trzech dni 😊.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap