back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Groźne lajki

  Cała redakcja w pocie czoła sprawdza nasze lajki. Nie chcemy za lajka trafić za kraty. Na razie kraty, bo przy szybkości działań Unii Europejskiej, a właściwiej jej Parlamentu istnieje duże prawdopodobieństwo, że za lajka pod historią z życia Zawiszy Czarnego, karą będzie obcinanie ręki, która zalajkowała.

  To co wyprawia Parlament Europejski w naszych głowach się nie mieści. Za zalajkowanie spotu wyborczego czterech europarlamentarzystów z Polski: Beata Kempa, Beata Mazurek, Patryk Jaki i Tomasz Poręba zostali pozbawieni immunitetu na podstawie oskarżeń o popełnienie przestępstw rasistowskich na terenie Polski. Za odebraniem immunitetu był na 100% inny polski eurodeputowany Łukasz Kohut, który pochwalił się własnym zdjęciem z głosowania. Ten sam, który walczy o autonomię dla Śląska, a bliżej mu do języka niemieckiego, który być może jest jego ojczystym, bo sądząc po jego wpisach na portalach społecznościowych bliżej mu do Niemiec niż do Polski. Piszemy to i zastanawiamy się, czy jakiś donosiciel, a tych u nas ostatnio dostatek, nie uzna, że nasze zdanie o Kohucie, to także przejaw rasizmu.

  Przyglądamy się spotowi, za który ukarani mają być nasi eurodeputowani i zastanawiamy się, w którym momencie był ten wrogi Parlamentowi Europejskiemu rasizm. Wiemy natomiast, że PE urządził tą hucpę na wniosek prawomocnie skazanego przestępcy, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap