back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Gwiazdeczka odmówiła, bo oczu jej nie zamglił worek pieniędzy od arabskich szejków

  Brytyjska gwaiazdeczka Mel C odmówiła występu podczas zakopiańskiego Sylwestra. Ponoć miała już podpisaną umowę, ale gdy pojawił się w mediach społecznościowych teaser z ogłoszeniem jej udziału w polskiej sylwestrowej zabawie odmówiła udział z uwagi na komentarze pod postem. Komentarze, które mówią o braku tolerancji w Polsce.

  Gwiazdka nie widziała zaś problemu w występie dla szejków, którzy zapewne zapłacili worek pieniędzy, by Mel C wystąpiła w Dubaju. W tym przypadku ten worek dzwoniących moment przykrył podejście do mniejszości seksualnych w krajach arabskich. Ba, stosunek do kobiet w tych krajach. Nie przeszkadzało też Gwiazdce występowanie w Sankt Petersburgu tuż po agresji Rosji na Gruzje i pierwszej inwazji na Ukrainę. Swój obnażony tyłeczek wypinała także w Moskwie.

  My nie będziemy specjalnie żałowali. Tylko najbardziej zaawansowani wiekiem miłośnicy muzyki rozrywkowej wiedzą, że jest to jedna z gwiazd byłego Spice Girls, której niespecjalnie udała się kariera solowa i odcina kupony od byłego bandu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap