back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Haniebne hasła na wiecu Tuska

  Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, gdy oglądaliśmy reportaże fotograficzne z występów Donalda Tuska w Poznaniu. Nie da się z tego żadnej beki zrobić, bo sytuacja jest poważna. Zapewne jest wypadkowa mowy nienawiści, która jest składową wystąpień polityków Platformy Obywatelskiej.

  Na zdjęciach z Poznania widzimy na podwyższeniu mówcę Donalda Tuska. Otoczony jest wianuszkiem swoich wyznawców. Wśród nich Ci, co na poważnie biorą wszystko to, co mówią Tusk, Giertych, Lis i wielu innych polityków z opozycyjnych ław. Ci wpatrzeni w Tuska robią mu tło z hasła, które brzmi: „Boże zabrałeś nie tego Kaczyńskiego”.

  Nie łatwo byłoby nam skomentować ten fakt nie używając słów nieparlamentarnych. Odsyłamy zatem do komentarzy uczestników Twittera. Łukasz Pawłowski pisze: „Wielokrotnie pisano, że tolerowanie #Silnych i radykalnego języka ich medialnych siepaczy jak Lis, Giertych, Wiejski prędzej czy później się obróci przeciwko opozycji. Chyba nie taki miał być efekt wiecu w Poznaniu?”. Profesor Żerko, który jest mieszkańcem Poznania dodaje: „Jakie to typowe dla tych wścieklaków… Dumny jestem z tego, ze nigdy nie oddałem głosu na PO.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap