back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Haniebny wpis Sikorskiego – Smoktunowicz odpowiada

  Jak się ktoś chamem urodził, to nic tego nie zmieni. Staramy się unikać drastycznych określeń, ale w tym wypadku było nam bardzo trudno. Na to miano, rodem z „Wesela” Wyspiańskiego, zasłużył sobie według nas, ale nie tylko, Radosław Sikorski. Mieliśmy wątpliwą okazję zapoznawać się z różnymi jego bluźnierczymi wpisami, odkąd przestał mieć możliwość realnego wpływu na politykę krajową. Żółć wylewa się z niego od 2015 roku, kiedy społeczeństwo takim jak on pokazało palec zwany „palcem Lichockiej”. Po dzisiejszym jego twitterowym występie upewniliśmy się tylko, że suweren miał absolutną rację.

  Nawet w święto Zmartwychwstania Pańskiego Sikorski nie jest w stanie powstrzymać się od haniebnych wpisów. Dziś zaatakował ciężko chorego Piotra Semkę. Po lekturze artykułu w Wirtualnej Polsce, cytującym słowa księdza Skrzypczaka, który być może zbyt ekspresyjne orzekł, że pandemia może być „karą Bożą” za grzechy społeczeństwa, Sikorski wstawił tweet: „Naprawdę? Piotr Semka walczy o życie za LGBT albo aborcję? Albo Bóg jest niesprawiedliwy albo to są absurdalne pierdoły”.

  Niżej upaść panie Sikorski się nie da. Brakuje nam słów by skomentować pana wpis. Cisną się do głowy tylko te, które powszechnie uznaje się za nieparlamentarne. Można nie zgadzać się z czyimiś poglądami, ale należy współczuć człowiekowi, który nigdy nikogo nie skrzywdził, a dziś walczy z potwornością pandemii. Gdzie pana szacunek do zrozpaczonej rodziny, która przypadkiem mogła zapoznać się z pana tweetem? Niech za nas przemówi mecenas Smoktunowicz, który trafnie i krótko wyjaśnił kim pan jest i my się z tym w 100% zgadzamy. „Wyjątkowy hejt rano. Piotr Semka walczy chory o życie. Ja cię za to pamiętam Radek Sikorski brudnego i spoconego w Senacie jak Kaczyński wyrzucił cię z PiS i ministra obrony…” – napisał były senator Robert Smoktunowicz.

  Trzymamy kciuki za Piotra Semkę. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, a rodzinie wysyłamy nasze duchowe wsparcie. Co zaś do Sikorskiego, to mamy pewne wątpliwości. Jest jednak czas wybaczania i czas modlitwy, zatem modlimy się do Stwórcy o przywrócenie mu rozumu i mimo wszystko życzymy przeżycia w zdrowiu świąt, bo może się tak zdarzyć, że role się odwrócą, ale nie będzie komu Sikorskiego bronić.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap