back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Hiperidiota o hiperinflacji

  Donald Tusk przenosi się ze swoja grupką wyznawców na Dolny Śląsk. Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na paradowanie we Wrocławiu. Redaktorzy Mazurek i Stanowski stoją już zapewne w blokach startowych, by nagrać kolejny odcinek „Sutrykaliów”, bo obok Tuska zapewne pojawi się Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia. Nie wiemy jeszcze, czy w towarzystwie kapibar z wrocławskiego ZOO, które musza się dzielić żywnością z piłkarzami lokalnego klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław.

  Donald Tusk doczekała się we Wrocławiu godnego siebie ambasadora. Ambasador w imieniu Szefa Platformy Obywatelskiej zaprasza na wrocławskie święto. Jest nim Władysław Frasyniuk, który tymi słowami zaprasza: „Bieżące problemy Polaków to hiperinflacja, umierające kobiety w ciąży i wpływy rosyjskie w szeregach PiS. Zapraszamy na Dolny Śląsk. Zmiana formuły dobrze Wam zrobi. ***** PiS w warunkach polowych wybrzmi jeszcze silniej.”

  Jak na razie wybrzmiewają komentarze pod wpisem Frasyniuka. „Był pan na szkoleniu kodziarstwa czy to tak od urodzenia?” – pyta jeden z internautów, a kolejny odpowiada, stosując tę samą semantykę: „Ale z Pana złamany ****! Kreślę się z wyrazami poważania…”. „Inflacja zwalnia. Kobiety niestety umierają z powodu błędów lekarzy. Wpływy rosyjskie trzeba zwalczać w całym kraju bo wszędzie mogą być.” – poucza kibica śląska Wrocław, kibic Legii Warszawa, a pan Marek zauważa: „O hiperinflacji może tylko mówić hiperidiota, udający niegdyś działacza Solidarności?”

  No cóż, jak szef, tak jego ambasador.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap