back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Inspiratory czy respiratory; oto jest pytanie

  „Co nagle, to po diable”. O słuszności tej maksymy mogli się przekonać wczorajsi widzowie konferencji prasowej Małgorzaty Kidawy Błońskiej. Nasza faworytka od wystąpień publicznych, przed posiedzeniem Rady bezpieczeństwa Narodowego postanowiła spotkać się z elektoratem, podczas wideokonferencji. Zatroskana o losy społeczeństwa podzieliła się z widzami tematami, które chce poruszyć podczas obrad RBN i kolejnymi żądaniami kierowanymi do rządu i prezydenta.

  Można było usłyszeć: “Trzeba się zastanowić, ile potrzeba inspiratorów i ile potrzeba kolejnych szpitali zastępczych. Dlatego są pytania, na które mam nadzieję, że po dzisiejszej Radzie będziemy znali odpowiedzi”.

  Hm, wiemy na pewno,że inspiratorem wszelkiego zamieszania jest teraz Platforma Obywatelska, jeśli o te inspiratory pani Małgosi chodziło. Może jednak, to nie inspiratory, a inseminatory miała posłanka na myśli? Też podobnie brzmią i coś w tym może być, bowiem słabo u nas z demografią, o czym politycy mówią i Rada Bezpieczeństwa Narodowego powinna się do tego odnieść. Blisko też są irygatory. Tego też byśmy nie lekceważyli. Urządzenia te mogą bardzo przydać się w walce z bakterią, gdyż służą do przepłukiwania przeróżnych narządów ciała. Izolator też blisko. A skoro kwarantanna, to izolowanie jednostek, a przydałoby się to niektórym politykom opozycji.

  No chyba, że pani marszałek miała na myśli respiratory. Nie, to nie jest możliwe. Przecież to słowo jest na R.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap