back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Internauci interpretują „poezję” Budki

  Borys Budka, to prawdziwy poeta Twittera. Jak coś napisze na twitterku, to cała społeczność rozbiera każdy wers, jak w przypadku interpretacji twórczości Mickiewicza lub Słowackiego. Nie inaczej stało się dzisiaj, gdy nasz dzielny literat zabrała się za przelewanie swoich złotych myśli na klawiaturę od komputera lub smartfona.

  „Komuniści też mieli swoje media, cały aparat państwowy, usłużnych kacyków, służby i prowokatorów. Ale przegrali z kretesem. I tak będzie jesienią – bo światło zawsze zwycięży mrok” – napisał szef Klubu Koalicji Obywatelskiej i uczestnicy Twittera zabrali się ochoczo za wyjaśnianie, co autor miał na myśli. Jak powszechnie wiadomo Ci, których można uznać za komunistów w Polsce zaprzyjaźnieni są z Boryskiem: Cimoszewicz, Miller, Rosati, Borowski. Razem z PO mają swoje media, takie, jak TVN 24, TVN, Onet, Gazeta Wyborcza. Prowokują prawie na każdym wystąpieniu publicznym, a bryluje Donald Tusk. Przegrywają z kretesem od 8 lat i jest duża szansa, że przegrają także tej jesieni. Światło już przed laty zwyciężyło mrok i nie gaśnie.

  Internauci piszą: „Tak, macie wsparcie TVN, gazetę z czerwonym logo i innych papierów toaletowych, a ty sam nawet przypominasz Gomułkę… Że o imieniu Borys nie wspomnę”, „ale to wy jesteście mrokiem, zacofaniem i biedą”, „W 2015 roku dokładnie tak było Panie Budka”, „Ja mam nadzieję, że ty też kiedyś ujrzysz światło opamiętania i wyjdziesz z mroków absurdu”.

  Literatowi Budce zalecamy długi spacer dla przewietrzenia umysłu. To samo zaleca jeden z internautów, który tak radzi Borysowi: „Borys, zakładaj różowe gacie i grzej na paradę w Warszawie 😊”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap