back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Internauci polecają Tuskowi lekturę na ciszę wyborczą

  Ta aferka z Banasiem robi nam sobotę. Przez te męczarnie naszej reprezentacji w piłce kopanej, trochę zaniedbaliśmy internet i wieści z niego płynące. Sobota ciszy wyborczej i fakt utknięcia naszej repry na Wyspach Owczych z powodu wiatrów zmuszeni byliśmy pogłębić naszą wiedzę w internetach i ta odwdzięcza nam się Banasiem, synkiem Banasia i posłanką Siarkowską, a nawet Donaldem Tuskiem.

  Poza tym, że Konfa została przejęta przez klan Banasiów, to uwagę naszą przykuła informacja, jakoby to żelazny Marian przekonał posłankę Siarkowską do opuszczenia PiS. Jak ujawniły banasiowe taśmy prawdy, to on miał bezpośrednie przełożenie na Siarkowską, jakkolwiek dwuznacznie by to nie wybrzmiało. Przełożenie spowodowało, że posłanka zmieniła swój pogląd na powołanie Komisji ds. ruskich wpływów. Przypominamy, że mimo poparcia zagłosowała przeciw.

  W internecie pojawił się także wpis „ciszowyborczy” Donalda Tuska. „W godzinach ciszy film braci Sekielskich „Korzenie zła” jest jak krzyk. Trzeba obejrzeć.” – napisał szef PO. Wpis Tuska kazał zadumać się internautom nad tym, czy Tusk nie zmarnował czasu na oglądanie Sekielskich. „Taśmy Banasia też można odsłuchać” – poradził Tuskowi Tomasz Lipiński. Emilia Kamińska zaś zauważyła: „W godzinach ciszy album duetu Banaś-Chmaj „Mafia” jest jak krzyk. Trzeba wysłuchać”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap