back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Internet bawi się wpisem Budki

  Borys Budka chce koniecznie istnieć. Przynajmniej w internecie, bo w polityce już był, jako Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, a dziś jest wyłącznie podnóżkiem Donalda Tuska. Mało tego, raczej trudno się spodziewać, że kiedykolwiek wróci do swojej fuchy, bo z Rafałem Trzaskowskim będzie mu trudno powalczyć.

  Chcąc podbudować swoje ego Borys Budka pragnie podzielić się ze społecznością internetu swoimi złotymi myślami. Oczywiście licząc na poklask. Niestety, jak to w życiu bywa efekt jest odwrotny. Dziś zaszalał i czekał. „Kaczyński faktycznie zmienił ustrój. Od 2015 roku mamy do czynienia z republiką kolesi, którzy z Polski zrobili prywatny folwark wykręcając po kolei bezpieczniki pozwalające kontrolować władzę. Takiej pazerności, złodziejstwa, niekompetencji i propagandy trudno szukać po 89 roku.” – napisał Budka na Twitterze.

  Nie spodziewał się jednak takiej reakcji. „Ciebie w taśmach u „Sowy i przyjaciół” nie ma tylko dlatego, że przed 2015 byłeś jeszcze nikim.” – napisał w odpowiedzi jeden z internautów. „Wykręcili wam bezpieczniki od karuzel vatowskich i stąd ten lament. Howk.” – napisał kolejny. „No Borysławie..takiej republiki kolesi i ferajny jak za rządów Tuska..to Polska od czasów Piastów nie pamięta” – nawiązał do historii Polski jeden z obserwujących konto Budki.

  Wśród komentarzy trudno jest znaleźć zrozumienie dla wpisu Budki. Jego ego musi poczekać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap