back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  IV część serialu

  O śmieszności działań Jońskiego i Szczerby, polityków Koalicji Obywatelskiej, można by już wielotomową książkę napisać. Ci nie ustają w akcjach happeningowych. Jak nie setki kontroli w ministerstwach, gdy szalała pandemia, to konferencje prasowe o konieczności zamykania szpitali tymczasowych, gdy fala epidemii pukała już do polskich drzwi.

  Pandemia tymczasem odpuściła, ale nie odpuściła głupota Jońskiego i Szczerby. Teraz dwóch pajaców pojawiło się na granicy polsko-białoruskiej z kocami, śpiworami dla koczujących tam uchodźców z Iraku. Były też soki i jedzenie dla dzieci, jak meldował na twitterowym koncie Szczerba. Te dwudziesto i trzydziesto paro letnie dzieci chętnie zapewne skosztowałyby piwa, chyba, że religia im na to nie pozwala. Joński ze Szczerbą powinni przemyśleć, czy tych dzieci nie adoptować. Tylko, czy te przerośnięte brzdące nie uciekły by spod skrzydeł przybranych rodzicieli za zachodnią granicę i to jeszcze przed uzyskaniem przez Jońskiego i Szczerbę papierów adopcyjnych.

  Nie ważne, że o koczownikach nic nie wiemy, a bezpieczeństwo państwa jest najważniejsze. Joński i Szczerba postanowili zostać bohaterami 4 części filmu “Jak rozpętałem II wojnę światową. Prawda jest taka, że głupota zawsze chodzi parami.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap