back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Jaki sportowiec takie osiągnięcia – obrzydliwy wpis Marczułajtis

  Najstarsza impreza sportowa, Igrzyska Olimpijskie. Gdy odbywały się w starożytnej Grecji na czas igrzysk zaprzestawano wojen. Ten okres pokoju trwał od około miesiąca przed igrzyskami i dwa tygodnie po nich. Podczas trwania konfliktów ogłaszano „pokój boży”. Miał być to czas sportowej rywalizacji niezależnej od konfliktów. Tę ideę promuje się się także współcześnie i zachęca poszczególne kraje i narody do zaprzestania wojen nawet tych wewnątrz krajowych. Wszyscy powinniśmy kibicować naszym sportowcom bez względu na wyznanie, poglądy itp.

  Zapewne w takim pokojowym duchu kibicuje się reprezentantom w każdym kraju na świecie. W każdym, to nie znaczy, że w Polsce. U nas trwa nagonka na Zofię Klepacką, reprezentantkę Polski w windsurfingu, mistrzynię i wicemistrzynię świata w tej dyscyplinie i brązową medalistkę Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

  W internetowej przestrzeni pojawił się rysunek, na którym ukazana jest nasza olimpijka na desce, gdzie zamiast masztu widnieje krzyż. To jest coś obrzydliwego, nieetycznego i piętnującego naszą reprezentantkę za to, że wielokrotnie wspominała o swoim przywiązaniu do religijnych wartości.

  Rysunek skomentowała była nasza reprezentantka olimpijska, obecnie posłanka Platformy Obywatelskiej Jagna Marczułajtis. Napisała pod udostępniona grafiką: „Genialne”, „Ale jak to, bez chmurki ze słowami Jezus Chrystus!”

  Zachowania Marczułajtis nie da się skomentować. Jest haniebny i daleki od idei igrzysk. My się wstrzymujemy zatem do dwóch tygodni po igrzyskach. Oddajmy jednak głos tym, którzy już dziś postanowili wyrazić swoje oburzenie pod wpisem Marczułajtis i tak komentują: „Naprawdę robisz z siebie kretynkę tylko dlatego, że twoje osiągnięcia przy sukcesach Zofii Klepackiej to jak gablota Najmana przy trofeach Lewandowskiego?”, „Pani kibicowałem kiedyś mimo poglądów. Na tym polega wspieranie Polskich zawodników na imprezach. Szkoda, że Pani tego nie rozumie.”, „A co ty MIERNOTO osiągnęłaś w sporcie poza padaniem na dupę podczas ważnych imprez sportowych..? Pod względem sportowym nie dorastasz do pięt Zofii Klepackiej… Twój twitt to cały obraz Patologii Obywatelskiej…”

  Jak się teraz pani czuje pani Jagno, po przeczytaniu tych słów pani kibiców? Jest pani dumna z siebie i swoich osiągnięć?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap