back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Janka rozbierze zaporę

  Janina Ochojska działa na nas, jak dobra kawka. Podnosi ciśnienie skutecznie, wywołując salwy śmiechu w naszym redakcyjnym salonie. Samo pojawienie się Janki w mediach już robi nam dzień, bo mamy pewność, że jej wypowiedzi dadzą nam solidną dawkę wierszówki i dobrego poczucia humoru.

  Dzisiejszy dzień Janka zaczęła w Radio Zet, a że godzina była poranna, to wiedzieliśmy, że nasze poranne zaspanie zaraz minie. Tak też się stało. Pani Janka oświadczyła w radiowym studio, że będzie rozbierała zaporę na granicy. Podała także cezurę czasową. Stanie się to po wyborach. Ochojska wie, że migranci i tak dają sobie radę z zaporą, a że Polska nie jest ich krajem docelowym, to Janka spotyka ich na terenie Niemiec. W związku z tym zapora na granicy z Białorusią powinna zostać rozebrana, by nasi zachodni sąsiedzi mogli poradzić sobie z demografią. Pomóc w tym może tylko dzielna Janka.

  Trzeba przyznać, że PiS to ma szczęście. Szczęście do istnienia Janki i tym, że jak PO idzie za dobrze, to do radia wysyłają swoją najlepszą eurodeputowaną. Ta poopowiada o leśnikach, którzy usypują masowe groby, o rozbiórce zapory na granicy z Białorusią i polityce otwartych ramion dla migrantów zsyłanych przez wujaszka Putina, i PO może kolejny poczuć adrenalinę, a PiS spokój. Gratulujemy!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: radio Zet

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap