back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Jaśnie Pan Sutryk w drodze na Campus

  Prezydent Wrocławia udał się w podróż na Campus Trzaskowskiego. Zameldował o tym wiekopomnym wydarzeniu na FB. „A ja w drodze… Olsztyn, a następnie Trójmiasto. Szczegóły tego co będzie się działo podam Wam jutro z samego rana. Na razie po ogarnięciu materiałów i notatek, krótki wieczorny odpoczynek. Oglądaliście? Długo wyczekiwany – Ród Smoka. Prequel Gry o tron. Opinie fanów widzę różne, ja osobiście czekam na kolejne odcinki. Ciekawe, ale i momentami mocne… a co Wy myślicie?” – napisał Sutryk i czekał na odpowiedzi obserwujących jego konto.

  Owszem odezwali się. Jeden z internautów zdziwiony był faktem, że Sutryk wsadził swoje cztery litery do samochodu, kiedy jest dobre połączenie kolejowe na trasie Wrocław-Olsztyn. Internauta został nawet zaszczycony odpowiedzią. „To niech Pan sobie jeździ” – napisał Prezydent Wrocławia. Internauta zapewne został usatysfakcjonowany faktem, że panisko Sutryk odpowiedziało na jego komentarz. Bardzo skromnie odpowiedziało.

  Wśród komentarzy znalazł się też taki: „(…) a ja Panie Prezydencie Wrocławia nadal nieumyty 22 dzień przez opiekuna z mopsu. Jak długo jeszcze p. prezydencie? I proszę nie szaleć na drodze jak p. Schetyna.”. Widać droga Sutrykowi się dłużyła, bo temu internaucie także odpowiedział: „To proponuję Panie Jerzy mniej internetu więcej mycia. Serdeczności posyłam JS”. Trudno było zmęczonemu jazdą Sutrykowi zrozumieć, że skoro Pan Jerzy czeka na umycie przez pracownika zapewne wrocławskiego MOPS, podległemu Sutrykowi, to raczej Pan Jerzynie może się wykąpać np. z powodu jakiejś niesprawności, co zauważyła jedna z internautek.

  Takie to paniska zjechały do Kortowa na Campus Trzaskowskiego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: donald.pl

  photo: domena publiczna/fb


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap