back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Jest ustawa. Ilu głosowało?

  Ciągnęliśmy losy, kto z nas dzisiaj utknie na wiele godzin przed ekranem komputera, przysłuchując się obradom sejmu. Los wyciągnęła graficzka, do której nie mamy zaufania, zatem postanowiliśmy wszyscy solidarnie zrobić zamach na samych siebie. Teraz trwamy w bezruchu umysłowym, bo o czym pisać, gdy głosowanie i dyskusja nad ustawą o ochronie granicy państwowej skończyły się zanim naostrzyliśmy ołówki do robienia notatek.

  Wartym zauważenia był fakt, że marszałek Witek ponownie wykluczyła z obrad dwóch posłów Konfederacji za brak maseczek. Posłanka Anita Kucharska-Dziedzic z Lewicy chciała odłożyć głosowanie, bo jej się obecność posła Mejzy nie podobała. Ponoć jest jakiś problem z panem wiceministrem, a z marszałkiem Grodzkim, który kryje się za immunitetem już nie ma?

  Głosowanie nad poprawkami senatu było szybkie i wszystkie zostały odrzucone. Teraz zapewne poseł Kropiwnicki siedzi nad wydrukami i liczy za i przeciw. Ma z tym najwyraźniej problem. W rozmowie u redaktora Mazurka w radio RMF FM został bowiem zapytany: „Na Łotwie głosowało 100 posłów, 100 było za, wie pan ilu było przeciw?”, odpowiedź posła Kropiwnickiego brzmiała: „Pewnie kilku”. Teraz rozumiemy dlaczego nie może się doliczyć nieruchomości, które są jego własnością.

  Rach ciach i po wszystkim. Teraz tylko podpis Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Na ten komunikat Naczelna kazała nam jeszcze poczekać przed ekranami telewizorów. Umilając sobie czas do podpisu, wsłuchujemy się w archiwalny już wywiad redaktora Adamczyka z Prezydentem RP. Zapytany o ostatnią wypowiedź Donalda Tuska podczas obchodów rocznicy KOD na temat hien, Andrzej Duda odparł: „Proszę wybaczyć, ale szereg zachowań tego pana pozostaje poza prezydenckim poziomem, nawet żeby to komentować.”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, sem.gov.pl
  photo by: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap