back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Jestem król Donald. Kto śmie tykać mnie

  Nie mamy już wątpliwości. Donald Tusk, któremu dotąd wydawało się, że jest królem Europy, być może uświadomił sobie, że to Europy być może nie, ale zapewne Polski. Jego nie może dotknąć żadne postępowanie prokuratorskie, bo on jest król Donald. Zawiadomienia przeciwko niemu nie może złożyć nikt, a prokuratura ma być bierna.

  Na portalu społecznościowym Twitter czytamy taki oto wpis Tuska. „PiS ściga mnie za walkę mojego rządu z importem rosyjskiego węgla. Prokuratura działa na wniosek skazanego za nielegalne podsłuchy importera tego węgla Marka Falenty. Użył on swych taśm, w porozumieniu z PiS, w celu obalenia rządu. Scenariusz pisany cyrylicą.” Scenariusz cyrylicą napisał sam Donald Tusk uzależniając Polskę od gazu z Rosji, to raz. Dwa, wniosek o ściganie może złożyć każdy: Kowalski, Nowak czy Falenta. Nie mieszka pan sam w Polsce Panie Donaldzie, a koronę trzeba od czasu do czasu odłożyć na półkę.

  Internet komentuje wpis Tuska. „Buhahaaa. Nawet psychiatra nie pomoże” – pisze Pani Aleksandra. „Przed prokuratorem będzie się Pan tłumaczył i sądem. Na TT nie musi.” – zauważa Pan Wojtek. A kolejna internautka wyjaśnia: „Z ograniczeniem norweskiego gazu też pan walczył. Tak skutecznie, że Pawlak załatwił najdroższy gaz od ruskich i na długie dziesięciolecia. Czerwony ładniejszy od niebieskiego.”.

  Kiedy ta korona z głowy spadnie?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap