back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kapitol czy kapitał?

  Tęskniliśmy za Naczelnym Trollem Internetu, Donaldem Tuskiem. 7 dni kazał na siebie czekać. Żadnych komentarzy do afery ze szczepionymi celebrytami. Cisza w sprawie nowych zarzutów korupcyjnych dla swojego pupila Sławomira Nowaka. Nie szusowały palce po klawiaturze komputera przy okazji zatrzymania kolejnego swojego współpracownika Łukasza Z. Jest za to dwuznaczny wpis odnoszący się do sytuacji z wczorajszego okupowania budynków kongresu w Waszyngtonie.

  Tusk na swoim koncie twitterowym pisze: „Wszędzie jest jakiś Trump, więc każdy z nas musi bronić Kapitolu”. Czytamy i dziwimy się, że Tusk poddaje się takiej samokrytyce. Mieliśmy już przecież swojego Donalda, który zwiał do Brukseli, a naród broni Polski przed jego powrotem. Broni skutecznie już sześć lat i jak na razie nie zanosi się, by nasz „Kapitol” poddał się. Daje się tylko szturchać głupimi wpisami pewnego chadeckiego trolla z Brukseli.

  Zastanawiamy się także, czy sprzęt nie zrobił chochlika i samowolnie przekształcił wpis. Być może nie o Kapitel, a kapitał chodziło naszemu rodzimemu Donaldowi. Koledzy z partii zgromadzili go w skrytkach w szufladach i będą bronili, jak niepodległości. No chyba, że jakaś złośliwa prokuratura z Ukrainy upomni się o ten ciężką pracą zgromadzony kapitał. Tych kapitalików w przeróżnych cypryjskich bankach, a nawet reklamówkach prosto z Niemiec koledzy partyjni Donalda troszkę uzbierali i żal by było się z nimi rozstać. Zatem na barykady!

  Co zaś się tyczy porównań do Trumpa, to przytoczymy komentarz pod postem: „USA ma Donalda prezydenta, biznesmena i miliardera, Polska ma Donalda pajaca”.

  Uff, jak dobrze, że naszemu rodzimemu Donaldowi sukces Kamila Stocha gdzieś umknął. Co miałby do powiedzenia Tusk, gratulując naszemu skoczkowi zwycięstwa na niemieckich skoczniach?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap