back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  KIDAWA.TV

  KIDAWA TV będzie od dzisiaj naszym ulubionym programem. Już szukamy i sprawdzamy ofertę wszystkich firm, które oferują w pakiecie abonament na tę rozrywkową stację. Musimy tylko ustalić, czy prawdą jest jakoby był to kanał satyryczny. Krążą bowiem plotki, że jest to telewizja edukacyjna, a jeśli w tej plotce jest źdźbło prawdy, to trzeba będzie założyć blokadę rodzicielską.

  W pilotażowym odcinku Kidawa TV prowadzącą jest warszawska posłanka Platformy Obywatelskiej Aleksandra Gajewska. Wybór dobry, bo buzia gładka i bardziej zachęcająca do oglądania. Gdyby jej miejsce miał zająć Borys Budka palec sam mógłby szukać klawisza z napisem off.

  Zaproszony do TV KIDAWA gość siedzi na tle fotografii Kajzera Franciszka Józefa, zaborcy Polski. Można zatem mniemać, że nasza główna bohaterka jest zwolenniczką CK Monarchii i gdy tylko wygra wybory staniemy się krajem zależnym od innego mocarstwa, bo sami przecież nie damy rady. W opinii zaproszonego eksperta już wkrótce, bo w majowych wyborach listonosze przebrani za kostuchy będą roznosili śmierć. Tym bardziej wierzymy, że ta telewizja ma charakter prześmiewczy i Poczta Polska nie wytoczy jej procesu.

  Chodzą jednak słuchy, że materiał ten, to spot wyborczy marszałek Kidawy. Jeśli tak, to brawa dla sztabowców. Już zrozumieli, że im mniej odzywa się kandydatka tym dla niej lepiej. Kolejny odcinek będzie zapewne już z zupełnie milczącą Małgosią lub bez jej udziału. Tylko takie działanie sztabu może spowodować, że kandydatkę Kidawę nie dogoni „Inny kandydat” w kolejnym sondażu wyborczym.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap