back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kolejna kompromitacja Sikorskiego

  Platformie Obywatelskiej nie udało się odciąć Radzia Sikorskiego od internetu. Nie udało się zdyscyplinować na dywaniku u Przewodniczącego Tuska. Tylko czy PO chciała zatrzymać Radzia? Wygląda na to, że chyba nie.

  Po wywołaniu skandalu międzynarodowego, gdy Radzio zasugerował, że za uszkodzeniami Nord Stream stoją USA, Radzio postanowił komentować polska politykę międzynarodową. Gdy Prezydent Andrzej Duda poinformował o swojej rozmowie telefonicznej z przywódca Iranu, nasz Radzio zostawił swój komentarz na TT w tej sprawie. „Że co?! Gdy irańskie drony niszczą Ukrainę, gdy przez Iran przewala się fala represji Andrzej Duda dzwoni do rzeźnika z Teheranu, mordercy tysięcy dysydentów i komplementuje pokojową politykę terrorystycznego reżimu mułłów?” – napisał na TT Sikorski. Do mądrej głowy Radzi nie przyszło, że Prezydent Duda zrobił, to na prośbę Prezydenta Ukrainy i nie był pierwszy, bo przed telefonem naszej głowy państwa do Iranu zadzwonił Prezydent Francji Macron. Nie zauważył także wpisu na tym samym portalu ambasadora Ukrainy w Polsce, który dziękował Prezydentowi Dudzie: „Jesteśmy wdzięczni Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za pomoc w komunikacji ze strona irańską. Jest to odważny gest solidarności z Ukrainą. Razem z Polską próbujemy zrobić wszystko, aby Iran zaprzestał dostarczać broni do terrorystycznej Rosji”.

  O telefon Prezydenta Dudy do przywódcy Iranu zapytał polityków Bogdan Rymanowski w swoim niedzielnym programie „Śniadanie Rymanowskiego”. Marszałek Zgorzelski z PSL pochwalił inicjatywę, a pani Okła-Drewnowicz z PO wzięła w obronę swojego kolegę. Wzięła w obronę kolegę, albo jak on uważa, że Prezydent powinien odmówić Prezydentowi Zełenskiemu. Pani Okła-Drewnowicz chce zobaczyć, czy ta rozmowa przyniosła skutek i Iran zaprzestanie sprzedawać drony Rosji. Wg pani poseł polityka zagraniczna wygląda tak, ze na pstrykniecie palców cos ma się zadziać.

  Po dzisiejszym występie pani poseł Drewnowicz utrzymujemy nasze wątpliwości, które zawarliśmy na wstępie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, polsatnews.pl

  photo: domena publiczna/twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap