back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Komisja, „by nie snuć domysłów”

  Słychać wycie! Słychać wycie, bo Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę powołującą do życia komisję ds. badania rosyjskich wpływów. Prezydent w uzasadnieniu swojego podpisu pod ustawą powiedział ponadto: „Dyskusje na temat rosyjskich wpływów toczą się na całym świecie. Wymagają one wyjaśnienia. Komisja do zbadania tych wpływów powinna powstać na poziomie państw europejskich. Zwróciłem się do Premiera Morawieckiego, by postawił tę sprawę na Radzie Europejskiej.”

  To wycie jest dla nas zaskakujące. Przecież Prezydent wsłuchał się w żądania opozycji. Przecież to sam Donald Tusk wzywał do powołania do życia takiej komisji. Tak Donald Tusk mówił w październiku zeszłego roku: „Wzywam do powołania sejmowej komisji śledczej, po to żeby nikt w Polsce nie mógł snuć domysłów, że tak naprawdę władza PiS została zamontowana przez rosyjskie służby, a dzisiaj domysły takie są uprawnione”.

  Tak jak Donald Tusk troszczył się o dobre imię PiS, tak dzisiaj PiS troszczy się o dobre imię Donalda Tuska. Przecież taka komisja śledcza może spowodować, że już nikt nie będzie snuł domysłów.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com/wp.pl

  photo: rp.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap