back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Koń z okienka

  Onegdaj była bajka „Miś z okienka”. Obecnie Tomasz Lis zafundował nam skorygowaną wersję owej bajki, którą śmiało można nazwać „Koń z okienka”. Bajka, bo i mecenas, który robił za bohatera, prawdziwie bajdurzył.

  Zaproszony do rozmowy przez Lisa, Roman Giertych snuł opowieści dziwnej treści. „będą bezkarnie gwałcić, zabijać i rabować” – powiedział Giertych o ludziach partii rządzącej. Żeby uknuć takie stwierdzenie trzeba być bajkopisarzem lub człowiekiem na silnych środkach. Być może nawet silniejszych od tych, które bierze Sławomir Nitras. Gdy nadejdzie już ta epoka terroru wspomniana przez Giertych możemy być pewni jednego. Nie znajdzie się śmiałek, który dokona gwałtu na Giertychu, bo nie da się tego zrobić na odległość, ponadto nie byłoby to zbyt estetyczne.

  Internet w bajanie Giertycha chyba nie uwierzył sądząc po komentarzach do jego narracji. Sławomir Jastrzębowski, dziennikarz Salon 24 napisał na TT: „Giertych twierdzi, że pisowcy będą zabijać, gwałcić i rabować. Srogie tabletki milordzie…” i opatrzył swój wpis ikonką płaczącej ze śmiechu buźki. :Jak PiS teraz wygra wybory, to będzie bezkarnie gwałcić i zabijać – uważa mecenas Giertych. Piękny format, w kolejnym odcinku gościem pewnie będzie Max Kolonko – zastanawia się Marcin Dobski. „Coś mu się odkleiło temu koniu….” – uważa jeden z internautów, a kolejny dodaje: „To poważnie zaawansowana choroba. Co ta emigracja robi z człowiekiem?”.

  Morał z tej bajki jest taki, że to musiała być końska dawka.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap